Na koniec pewna wygrana

• autor: Sorento17, 2014-06-26 17:21

Opis ostatniego meczu tego sezonu z Manchatanem Nowy Kawęczyn..

Na ostatni mecz tego sezonu  zespół Sorento Zadębie Skierniewice wybrał się do Raducza, gdzie swoje mecze rozgrywa Manchatan Nowy Kawęczyn.

Pierwsze 25 min było wyrównane, oba zespoły badały się nawzajem, ale lepsze wrażenie sprawiała drużyna Manchatanu i to ona przeprowadzała ataki na bramkę Sorento. Były one jednak dobrze rozbijane przez obrońców gości.

Sorento próbowało grać głównie z kontry, lecz obrońcy gospodarzy szybko te ataki przerywali dalekimi wykopami piłki.Wreszcie, w 25 min. piłkę posłaną za obrońców Manchatanu przejął Bartosz Bolek i wyszedł sam na sam z bramkarzem Manchatanu, minął go i strzelił do pustej bramki i prowadzilismy 1:0.To podrażniło ekipe z Kawęczyna, która chciała szybko odrobić strate, lecz ich akcje i strzały na bramkę były bardzo niecelne lub bronił je pewnie Krystian Chrobot.

Tymczasem w  40 min. znów piłkę posłaną za obrońców gospodarzy przejął Bartosz Bolek, ktory wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale został podcięty przez obrońce  i sędzia wskazał na 11 metr. Pewnym egzekutorem karnego okazał się Łukasz Dominiak i do przerwy prowadzilismy 2:0.

Druga połowa to już znacznie wyraźniejsza przewaga Sorento, udokumentowana dwoma golami-  Bartosza Bolka i Dawida Kosmatki. Najpierw w 57 min Dawid Kosmatka popędził co sił w nogach na bramkę Manchatanu i wyłożył piłkę Bartoszowi Bolkowi, a ten skierował ją do pustej bramki. Potem w 65 min  sam Dawid Kosmatka wykończył składną akcje Sorento i mecz skończył się wynikiem 4:0.

Niestety to zwyciestwo okazało się daremne, bo Zjednoczeni Dzierzgów Bobrowniki pokonali Konopnice 3:1, wiec skończyliśmy ligę na 11 miejscu, które na dziś nie daje pewnego utrzymania. W jakiej lidze zagramy w przyszlym sezonie, dowiemy się w najbliszym tygodniu.

Prawdopodobnie Sorento spadnie do klasy B, jednak wszystko zależy od tego, czy mistrz z okręgówki - zespół Olimpii Chąśno lub vice mistrz skorzysta z prawa z awansu do IV ligi
oraz czy zespół Mazovi Rawa Mazowiecka spadnie do okregówki,
czy zostanie w IV lidze.

Uwaga Zawodnicy Sorento!!!

Najbliszy Wtorek o godz 20:30 odbędzię się ostani trening i zakończenie sezonu obecność zawodników obowiązkowa!!!