statystyki szczegółowe

Aktualności

Przełamanie

• autor: Sorento17, 2015-04-26 19:19

Sorento nieoczekiwanie wygrało z GLKS Wołucza w 17 kolejce sezonu. Pewne prowadzenie do przerwy zostało obronione w drugiej części i w efekcie zadębiacy awansowali w tabeli klasy A.

Sorento Zadębie Skierniewice - GLKS Wołucza 2:0 (2:0)

Bramki: Michał Jasiński 18 min Arkadiusz Golian 35 min.

Skład Sorento: Krystian Chrobot, Świątek Krystian, Nowak Mateusz, Jarota Przemysław, Dominiak Łukasz, Nowak Michał (75 min. Majewski Damian) Jasiński Michał, Mikołajczyk Dawid (70 min.Damian Gawlikowski), Kosmatka Dawid, Golian Arkadiusz.

Po trzech pierwszych przegranych meczach chyba nikt nie spodziewał się, że zespół Sorento pokona czołową drużynę klasy A, GLKS Wołucza. Jednak jak mówi pewne piłkarskie przysłowie, piłka nożna to gra, w której nawet ligowy słabeusz potrafi ograć zdecydowanego faworyta. To właśnie potwierdziło się w Skierniewicach. Gospodarze rozegrali świetny mecz, szczególnie w pierwszej połowie. Udokumentowali to dwoma golami oraz kilkoma świetnymi sytuacjami bramkowymi. Jednak za sprawą dobrej postawy bramkarza Wołuczy, jak również rozregulowanych celowników naszych zawodników goście wyjechali ze Skierniewic tylko z dwoma golami straconymi.

Następny mecz rozegramy już w najbliższą niedzielę 3 maja o godzinie 11:00 z Rawką Bolimów. Zbiórka na mecz jest o godzinie 9:30 pod halą OSIR nr 2.

Pamiętajmy, że nasz kolejny rywal, Rawka Bolimów, jest bezpośrednim rywalem Sorento w walce o 11 miejsce. Na dzień dzisiejszy tracimy do tej ekipy 9 punktów.