statystyki szczegółowe

Aktualności

Derby dla Sorento!!!

• autor: Sorento17, 2015-09-06 21:24

W pierwszej kolejce Ligi okręgowej Juniora młodszego zespół Sorento Zadębie Skierniewice pokonał Unię Skierniewice 5:1 (2:0).

Gole dla Sorento zdobywali:

3 - Dyszkowski

1- Kruczyński

1- Słoma

Skład SorentoMaszynkiewicz Dawid, Szymczyk Sebastian, Jaśniewski Mateusz, Kazanowski Seweryn, Iwańczyk Bartosz, Słoma Piotr, Soja Jakub, Lichman Mariusz, Bojańczyk Michał, Sieligowski Jakub, Dyszkowski Łukasz.

Rezerwowi : Gorzoń Dawid, Kruczyński Jakub, Lewandowski Michał, Wach Kacper.

Skład Unii Konrad Dyba - Kacper Nadulski, Sebastian Bartosik, Mateusz Wilczyński - Adrian Świątek, Kacper Ciesielski, Bartosz Morawski, Kacper Krawczyk, Kuba Hajdys - Patryk Trukawka, Michał Kurzawa.

Grali też: Michał Lechowski, Grzegorz Dyba, Wiktor Paradowski, Krzysztof Galas.

Od początku meczu zarysowała się bardzo duża przewaga zawodników Sorento, którzy jednak nie potrafili znaleźć sposobu na poprawnie grającą w defensywie drużynę Unii. Zespół Unii praktycznie nie wychodził ze swojej połowy. Pierwszy gol dla Sorento padł około 23. minuty. Trafił Piotrek Słoma. Kolejne trafienie w 27. min zaliczył Łukasz Dyszkowski. Nasz zespół podwyższył prowadzenie na dwa do zera.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków zadębiaków, jednak defensywa Unii spisywała się bez zarzutu. Zespól Unii próbował grać długimi piłkami na swoich napastników, a także nękać graczy Sorento szybkimi kontratakami. W 58 minucie po takiej akcji gospodarze dopięli swego. Faulowany w polu karnym był zawodnik Unii i jedenastkę na bramkę zamienił zawodnik gospodarzy. 2:1 dawało gospodarzom szansę na odrobienie strat. Juniorzy Unii uwierzyli, że mogą sprawić niespodziankę i ruszyli mocno do przodu, niestety dla nich, po kilku minutach zespół Sorento strzelił kolejną bramkę. Zwycięstwo Sorento stało się faktem. Nasi zawodnicy zdołali jeszcze strzelić dwie bramki, których autorami byli Łukasz Dyszkowski i Kruczyński Jakub. Ostatecznie wygraliśmy 5:1. Zwycięstwo jest jak najbardziej zasłużone, jednak przy odrobinie lepszej skuteczności powinno być bardziej okazałe.Trener w przerwie i po meczu miał kilka uwag, co do gry drużyny, wiec jest jeszcze nad czym pracować.

Jednak duże brawa należą się naszym juniorom, którzy mimo sporych ubytków kadrowych pokazali się z bardzo dobrej strony, co cieszy przed kolejnymi meczami. Serdeczne gratulacje zawodnikom składa Prezes klubu.