statystyki szczegółowe

Aktualności

Zadyszka na koniec

• autor: Sorento17, 2015-11-14 00:59

Za nami kolejne mecze w lidze okręgowej juniorów młodszych. W tym najważniejsze, z Orlętami Cielądz, które przyniosły bramkowy remis i porażkę. Poniżej prezentujemy zaległą krótką relację z pierwszego spotkania.

W ostatnią sobotę natomiast wyjazdowy mecz z Victorią Bielawy zakończył się remisem 3:3. Nieco pokrzyżowało to nam sytuację w tabeli...

Sorento Zadębie Skierniewice - Orlęta Cielądz - 1:1 (1:0)

Gol: Jakub Sieligowski - 27 min.

Skład I połowa:

Maszynkiewicz, Iwańczyk, Jaśniewski, Seligowski, Lewandowski, Słoma, Wach, Kazanowski, Kruczyński, Lichman, Hyski.

Rezerwa: Soja, Bojańczyk, Wielgus, Szymczyk, Gorzoń.

Pierwszy pojedynek o mistrzostwo rundy jesiennej z Orlętami Cielądz pozostał bez rozstrzygnięcia. Nasza drużyna rozegrała dobrą pierwszą połowę, po której prowadziliśmy 1:0. Strzelcem gola był Jakub Sieligowski, który oddał mocny strzał zza pola karnego. Bramkarz gości był w tym wypadku bez szans.

Druga połowa była słabsza w wykonaniu naszych zawodników, już w 50. min. po rzucie rożnym goście doprowadzili do remisu, nasi piłkarze nie przykryli w polu karnym zawodnika Orląt i ten strzałem głową wyrównał stan meczu. Zespół Orląt próbował grać długimi piłkami na swoich napastników, a także nękać graczy Sorento szybkimi kontratakami. Później, mimo naporu naszych zawodników, nie udało się przechylić szali zwycięstwa na naszą korzyść. Brakło skuteczności i odrobiny szczęścia. Z przebiegu meczu można ocenić, że remis jest sprawiedliwym wynikiem.

Rewanż odbył się w środę 11 listopada o godzinie 12:00 w Cielądzu. Tam nasi gracze przegrali wysoko 0:4. Była to ich pierwsza porażka w tym sezonie. Dwie bramki straciliśmy w pierwszej połowie (12. i 33. minuta), dwie po zmianie stron (55., 76.)

Niestety, nie udało się wygrać meczu także w ostatnią sobotę. W meczu 10. kolejki Sorento zremisowało na wyjeździe z Victorią Bielawy 3:3.

Nasza drużyna wyraźnie złapała pod koniec rundy zadyszkę. Bez straty punktu przeszliśmy przez pierwsze 7 kolejek, jednak mecz z Orlętami, zakończony remisem był pierwszym potknięciem. Upadkiem skończył się pojedynek w Cielądzu, natomiast poturbowana drużyna nie potrafiła już pokonać Victorii Bielawy w meczu 10. kolejki.