statystyki szczegółowe

Aktualności

Liga wojewódzka nie dla nas

• autor: Sorento17, 2016-06-21 12:36

Niestety, drużyna juniorów Sorento Zadębie przegrała baraż o ligę wojewódzką z LKS-em Mierzyn i w następnym sezonie będzie występować w lidze okręgowej juniora starszego.

LKS Mierzyn okazał się lepszy w meczach barażowych o ligę wojewódzką.

Dwumecz zaczął się dla nas wyśmienicie. W pierwszym środowym meczu w Skierniewicach prowadziliśmy już 2:0 po dwóch bramkach Kacpra Hyskiego. Niestety nie udało się utrzymać tej przewagi. W końcówce spotkania nasz zespół bardzo osłabł kondycyjnie, co było spowodowane nieznośnym upałem. Rywale okazali się bardziej wytrzymali na niesprzyjające warunki pogodowe. Skrzętnie wykorzystali nasze braki i doprowadzili do remisu 2:2.

W sobotnim rewanżu od razu na początku staliśmy na straconej pozycji, bo w składzie zabrakło naszego najlepszego strzelca Kacpra Hyskiego. Mimo to, w Mierzynie po pierwszej połowie remisowaliśmy 0:0. Niestety, druga połowa ponownie okazała się gorsza w naszym wykonaniu. Gospodarze strzelili nam 3 gole i przypieczętowali awans do ligi wojewódzkiej.

Mimo braku awansu nasza drużyna pokazała wolę walki i ambicję. Trzeba jednak uznać klasę rywala, który pokazał zdyscyplinowanie i dużą wytrzymałość fizyczną. W związku z brakiem awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, drużyna juniorów zostanie zgłoszona do ligi okręgowej juniora starszego. Być może za rok również zawalczymy o ligę wojewódzką, tym razem juniora starszego.